deltafarby.pl - Wyłączny dystrybutor produktów firmy CD COLOR
> Produkty Delta > Emalie i lakiery parkietowe
LUCITE® Lactec 2K-PUR Xtrem satin
zastosowanie:
Do najwyższej jakości powłok nawierzchniowych z drewna, materiałów drewnopochodnych, podłoży mineralnych, metali, metali nieżalaznych, twardych plastików, plastikowych okien, podłoży silnie eksponowanych pod względem mechanicznym i chemicznym, jak np. w budynkach publicznych, sklepach, szpitalach, przedszkolach, magazynach chłodniczych, pomieszczeniach magazynowych, lokalach gastronomicznych, prywatnych łazienkach (obszary nie narażone długotrwale) itd.
LUCITE® Lactec 2K-PUR Xtrem matt
zastosowanie:
Do najwyŜszej jakości powłok nawierzchniowych z drewna, materiałów drewnopochodnych, podłoŜy mineralnych, metali, metali nieŜalaznych, twardych plastików, plastikowych okien, podłoŜy silnie eksponowanych pod względem mechanicznym i chemicznym, jak np. w budynkach publicznych, sklepach, szpitalach, przedszkolach, magazynach chłodniczych, pomieszczeniach magazynowych, lokalach gastronomicznych, prywatnych łazienkach (obszary nie naraŜone długotrwale) itd.
DELTA® Metallprotect plus / Metallschutz plus
zastosowanie:
Kolorowy, jednoskładnikowy materiał powlekający na bazie kombinacji spoiw z żywicy akrylowej; zawierający rozpuszczalniki, zachowujący metaliczny połysk, tiksotropowy.Ochrona antykorozyjna dla konstrukcji ze stali i stali ocynkowanej, oraz dla konstrukcji aluminiowych w klimacie wiejskim, miejskim, przemysłowym oraz nadmorskim (konstrukcje halowe, rurociągi, mosty, dachy, słupy kratowe, zbiorniki, okładziny ścian i pokrycia dachów). Nadaje się do renowacji starych powłok malarskich, np. blach powlekanych w technologii coil-coating jak również powłok z twardego PCW.
DELTA® 2K Klarlack Aqua HG / SG
zastosowanie:
Do malowania renowacyjnego silnie obciążonych drewnianych podłóg i podłoży, drzwi, mebli, stref ruchu w budynkach użyteczności publicznej, obiektach handlowych oraz na innych tworzywach drzewnych w pomieszczeniach zamkniętych.
DELTA® 1K Klarlack HG / PU 70 brillant
zastosowanie:
opis wkrótce
DELTA® 1K Klarlack HG / PU 70 satin
zastosowanie:
opis wkrótce
Farby na zewnątrz
Farby na zewnątrz DELTA nie tylko ładnie wyglądają. Każdy produkt spełnia poszczególne role w ochronie i impregnacji ścian na zewnątrz budynku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Produkty cechują się trwałością i doskonałą aplikacją.
Farby do wewnątrz
Dobór koloru to nie lada wyzwanie, jeszcze większym jest dobór odpowiedniej farby do wewnątrz. Farby węwnętrzne Delta to ogromny wybór kolorów i doskonała jakość produktu potwierdzony przez tysiące zadowolonych klientów.
Ochrona parkietu
Parkiet to nie tylko podłoga, to wizytówka każdego wnętrza. Produkty do parkietu Delta sprawdzają się w każdych warunkach. Doskonała odporność, przepiękny wygląd, połysk lub satyna, prosta i skuteczna aplikacja to cechy charakterystyczne produtów do parkietu Delta.
Ochrona drewna
Elementy drewniane są najbardziej narażone na czynniki atmosferyczne, ścieranie, dlatego Delta Farby przygotowała produkty godne polecenia do ochrony i odnawiania powłok drewnianych.


© 2014-2017 deltafarby.pl | Tworzenie stron internetowych hauerpower studio
Wszelkie prawa do strony internetowej zastrzeżone | realizacja stron internetowych : avigraf.pl