> Firma

Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem na Polskę południową renomowanej niemieckiej firmy LUCITE DELTA CD COLOR.

SALON

Mieści się w samym sercu centrum handlowym zakopianka obok Agata meble i Makro ul. Zakopiańska 72 . Interfarb to miejsce, gdzie kupisz wszystko to, co potrzebujesz do malowania, lakierowania i innych prac związanych z budowlanką. Dysponujemy własnym parkingiem!

MOTTO

Jesteśmy najbliższym Państwu sklepem, mamy bogatą ofertę, udzielamy rabaty, a towar możemy dowieźć pod wskazany adres na terenie Krakowa – czego trzeba więcej?

JAKOŚĆ

Jakość w firmie Interfarb stanowi kluczowe miejsce w naszej bytności na Krakowskim rynku. Od samego początku podwyższamy standardy obsługi klienta, niespotykane nigdzie indziej – przyjdź, i przekonaj się sam!

CENY

Wieloletnie kontakty z dostawcami oraz częsta możliwość pominięcia zbędnych pośredników pozwalają nam zaproponować Państwu najlepsze ceny na rynku. Znamy potrzeby naszych klientów, dzięki czemu niejednokrotnie jako jedyni oferujemy najbardziej pożądane rozwiązania.
Farby na zewnątrz
Farby na zewnątrz DELTA nie tylko ładnie wyglądają. Każdy produkt spełnia poszczególne role w ochronie i impregnacji ścian na zewnątrz budynku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Produkty cechują się trwałością i doskonałą aplikacją.
Farby do wewnątrz
Dobór koloru to nie lada wyzwanie, jeszcze większym jest dobór odpowiedniej farby do wewnątrz. Farby węwnętrzne Delta to ogromny wybór kolorów i doskonała jakość produktu potwierdzony przez tysiące zadowolonych klientów.
Ochrona parkietu
Parkiet to nie tylko podłoga, to wizytówka każdego wnętrza. Produkty do parkietu Delta sprawdzają się w każdych warunkach. Doskonała odporność, przepiękny wygląd, połysk lub satyna, prosta i skuteczna aplikacja to cechy charakterystyczne produtów do parkietu Delta.
Ochrona drewna
Elementy drewniane są najbardziej narażone na czynniki atmosferyczne, ścieranie, dlatego Delta Farby przygotowała produkty godne polecenia do ochrony i odnawiania powłok drewnianych.


© 2014-2017 deltafarby.pl | Tworzenie stron internetowych hauerpower studio
Wszelkie prawa do strony internetowej zastrzeżone | realizacja stron internetowych : avigraf.pl