> Produkty Delta > Farby zewnętrzne
Delta Allprimer
zastosowanie:
Antykorozyjna, szybkoschnąca farba gruntująca do stali, żelaza, cynku, aluminium, twardego PCV, drewna i materiałów drewnopochodnych.
Delta Metal-Protect plus
zastosowanie:
Lakier akrylowy, zawierający rozpuszczalniki, do nakładania grubowarstwowego; do wykonywania powłoki bazowej, pośredniej i wykończeniowej.
Delta EpoxiGrund
zastosowanie:
Podkład wysokiej jakości Do użytku wewnętrznego zapewniający doskonałe i zewnętrznego. rezultaty. Wysoka trwałość na Wagowe proporcje trudnych podłożach. mieszania 5 : 1. Stanowi grunt dla Doskonała ochrona wszystkich produktów antykorozyjna.
LUCITE® 2K- PUR Xtrem Matt
zastosowanie:
Preparat rozpuszczalny wodą, matowy 2K poliuretanowy (PUR) kolorowy lakier do pokrywania podłoży silnie eksponowanych mechanicznie i chemicznie wewnątrz / na zewnątrz.
LUCITE® 2K- PUR Xtrem Satin
zastosowanie:
Preparat rozpuszczalny wodą, matowy 2K poliuretanowy (PUR) kolorowy lakier do pokrywania podłoży silnie eksponowanych mechanicznie i chemicznie wewnątrz / na zewnątrz.
Delta RoofCoat
zastosowanie:
Odporna na działanie czynników atmosferycznych farba do powlekania powierzchni dachowych i płyt elewacyjnych..
DELTA 1K- FloorFinish
zastosowanie:
Wodorozcieńczalny, jedwabiście matowy, kolorowy, jednoskładnikowy akrylowy materiał powlekający do podłóg, do zastosowania na obciążonych w warunkach nieodbiegających od normy powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych (np. balkony, podcienie). Materiał powlekający do betonowych, otynkowanych i jastrychowych wanien oraz przestrzeni wychwytowych, posiadający zezwolenie nadzoru budowlanego/ świadectwo kontroli jakości.
DELTA-2K-FloorCoat
zastosowanie:
Powlekanie uszczelniające/ malowanie podłogi betonowej, jastrychu, betonu, prefabrykowanych betonowych elementów budowlanych oraz powierzchni ścian, w kolorze, na bazie dwuskładnikowej żywicy epoksydowej, w warunkach od normalnego do średniego obciążenia. Do zastosowania wewnątrz. Do powlekania nawierzchni, cokołów oraz ścian. Do zastosowania w przemyśle, rzemiośle i warsztatach, np. halach produkcyjnych, halach magazynowych, garażach, piwnicach, warsztatach do majsterkowania, na wystawach i w punktach handlowych.
DELTA-2K-FloorGround
zastosowanie:
Transparentny środek gruntujący jako baza zwiększająca przyczepność kolejnej powłoki wykonanej za pomocą produktu DELTA 2K- FloorCoat (kolorowa powłoka uszczelniająca), będący składnikiem systemu malarskiego.
Delta-Profi HighGloss
zastosowanie:
Dobrze kryjący lakier do drewna twardego i miękkiego oraz metalu i stali, np. do drzwi, okładzin drewnianych, do wyrobów kowalstwa artystycznego, bram stalowych, itp.
Delta-Profi Satin
zastosowanie:
Dobrze kryjący lakier półmatowy do drewna twardego i miękkiego oraz metalu i stali, np. do drzwi, okładzin drewnianych, do wyrobów kowalstwa artystycznego, bram stalowych, itp.
Farby na zewnątrz
Farby na zewnątrz DELTA nie tylko ładnie wyglądają. Każdy produkt spełnia poszczególne role w ochronie i impregnacji ścian na zewnątrz budynku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Produkty cechują się trwałością i doskonałą aplikacją.
Farby do wewnątrz
Dobór koloru to nie lada wyzwanie, jeszcze większym jest dobór odpowiedniej farby do wewnątrz. Farby węwnętrzne Delta to ogromny wybór kolorów i doskonała jakość produktu potwierdzony przez tysiące zadowolonych klientów.
Ochrona parkietu
Parkiet to nie tylko podłoga, to wizytówka każdego wnętrza. Produkty do parkietu Delta sprawdzają się w każdych warunkach. Doskonała odporność, przepiękny wygląd, połysk lub satyna, prosta i skuteczna aplikacja to cechy charakterystyczne produtów do parkietu Delta.
Ochrona drewna
Elementy drewniane są najbardziej narażone na czynniki atmosferyczne, ścieranie, dlatego Delta Farby przygotowała produkty godne polecenia do ochrony i odnawiania powłok drewnianych.


© 2014-2017 deltafarby.pl | Tworzenie stron internetowych hauerpower studio
Wszelkie prawa do strony internetowej zastrzeżone | realizacja stron internetowych : avigraf.pl